Ekologiczne produkty posiadające znak ECOLABEL

Oferujemy Państwu rodzinę ekologicznych środków czystości opartych na rygorystycznym wyborze surowców przyjaznych środowisku naturalnemu, posiadających certyfikat oznakowania ekologicznego – Europejską Ekoetykietę.

Używając ekologicznych detergentów przyczyniasz się do ochrony naszego środowiska naturalnego. Ta etykieta jest gwarancją ich skuteczności oraz maksymalnej ochrony środowiska oraz Twojego zdrowia

Rodzina ekologicznych środków czystości Proeco Químicas oznakowanych europejskim znakiem ECOLABEL, jest rezultatem zaangażowanej polityki mającej na celu promowanie produkcji w 100% biodegradowalnych detergentów i produktów, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i maksymalnego poszanowania środowiska. 

Proeco Químicas jest pionierem w zielonej chemii.

Większa ochrona środowiska i Twojego zdrowia!

Używając ekologicznych środków czystości Proeco Químicas, pomagasz chronić nasze środowisko. Cały nasz asortyment ekologiczny jest opatrzony znakiem EKOLABEL przyznawanym przez Unię Europejską, który gwarantuje skuteczność produktu przy większej ochronie środowiska i Twojego zdrowia. Produkty ekologiczne są skoncentrowane, co oznacza wysoką wydajność przy niskim koszcie i wpływie na środowisko. 

Ekologiczne środki czystości zostały opracowane ze szczególnym uwzględnieniem alternatywnych surowców dla tych najbardziej powszechnych na rynku, w celu osiągnięcia większej ochrony zdrowia i środowiska a zarazem uzyskaniu lepszej wydajności i efektywności w porównaniu do wiodących produktów o nieekologicznych właściwościach.
Zacznij dbać z nami o środowisko już dziś!

Poznaj nasze produkty